Опубликовано вчера

Manager Logist

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe Față de Candidat

  • Experiență într-un rol similar de minimum 2 ani;
  • Abilități de coordonare și organizare;
  • Abilitatea de a gestiona și optimiza procese logistice;
  • Abilități bune de comunicare și negocieri;
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel avansat;

Responsabilitățile Candidatului

  • Coordonarea și monitorizarea fluxului logistic;
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de optimizare logistice;
  • Negocierea și gestionarea contractelor cu furnizorii de servicii logistice;
  • Monitorizarea și controlul costurilor de logistică.

Pentru a aplica, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Banulescu Bodoni, 61
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?