Опубликовано вчера

Manager de vânzări de la distanță

Основная информация

Зарплата:
7 500 MDL
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
За границей

Описание вакансии

Ace CaII – один из крупнейших международных call-центров!

В связи с ростом нашей команды мы ищем менеджеров по продажам со знанием РУМЫНСКОГО языка.

Compania garantează:

  • Instruire gratuită;
  • Lucru individual cu un antrenor;
  • Posibilitatea de a lucra de oriunde în lume;
  • Flux constant de apeluri primite de la clienți;
  • Program flexibil - 2/2;
  • Posibilitatea de a lucra cel puțin 25 de ore/săptămână;
  • Plata salariului la timp ([показать номер]400-1100 euro);
  • Posibilități de creștere în carieră;
  • De asemenea, avem o PROMOȚIE "Adu un prieten" (pentru fiecare prieten adus, primiți câte 200 euro).

Cerințe pentru candidați:

  • Experiența în vânzări și relații cu clienții (nu este obligatorie, dar constituie un avantaj);
  • Atitudine pozitivă în comunicarea cu oamenii;
  • Abilități de convingere;
  • Capacitatea de a învăța și dorința de dezvoltare personală.

Responsabilități:

  • Comunicare cu clienții conform scenariilor dezvoltate;
  • Realizarea de vânzări suplimentare pentru a crește valoarea medie a tranzacțiilor (produse pentru slăbit, sănătate, frumusețe etc.);
  • Lucrul în sistemul CRM.

Abilități cheie:

  • Limba română - nivel C1 - în perfecțiune;
  • Vorbire corectă și clară;
  • Orientare către client;
  • Experiență în apeluri primite;
  • Atitudine prietenoasă;
  • Experiență în vânzări;
  • Experiență în vânzări telefonice.

О компании

Ace Call — мы международный, динамично развивающийся Колл Центр, занимающийся продажей, с 6-летним опытом работы в странах Европы. Наша компания является хорошей стартовой площадкой для тех, кто начинает свою карьеру и для тех, кто хочет реализовать уже накопленный опыт и профессиональные амбиции.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?