Опубликовано сегодня

Aranjator vitrine în magazin cu produse alimentare

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Descrierea poziției

Suntem în căutarea unui Aranjator vitrine cu produse alimentare în magazin cu locaţia din Chişinău, sectorul Centru. Se oferă transport după serviciu, tichete de masă şi un salariu de la 12 000 până la 15 000 lei.

Cerințe

  • Preferabil experiență în domeniul de lucru cu produsele alimentare;
  • Disponibilitate pentru a lucra în ture 3 peste 3 zile, orele 9:00-23:00;
  • Rezistenţă fizică pentru a încărca produsele de la depozit.

Responsabilități

  • Aranjarea produselor pe rafturi.
  • Răspunde de ordinea și curățenia vitrinelor.

Vă invităm să trimiteți CV-ul dumneavoastră pe adresa de e-mail perselect7@gmail.com.

Telefon de contact: [показать номер]060399901

Ключевые навыки
Adaptabilitate Lucru în echipa Etica în muncă

Преимущества

Tранспортные расходы

Талоны на питание

Зона отдыха

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Рабочая форма

Частное медицинское страхование

Баланс между работой и личной жизнью

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

О компании

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Bănulescu Bodoni 45
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?