Опубликовано вчера

Promoter (achitare săptămânală)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
3 500 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Без образования, Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Калараш, Кишинёв, Криуляны, Оргеев, Страшены

Описание вакансии

Invităm în echipa noastră o persoană pozitivă, care iubește interacțiunea cu oamenii.

Descrierea funcției:

  • distribuirea pliantelor către potențialii clienți;
  • invitarea potențialilor clienți la discuții în cadrul oficiului;
  • program de muncă: Lu - Vi, 9:00 - 15:00

Cerințe față de candidat/ă:

  • persoană prezentabilă cu o atitudine pozitivă;
  • bune abilități de comunicare și interacțiune cu oamenii.

Ce oferim:

  • oficiu amplasat în centrul orașului;
  • echipă prietenoasă;
  • posibilitatea de creștere profesională și financiară.

Dacă sunteți interesat de această ofertă, atunci expediați CV-ul cu POZA la adresa electronică hrassistant.asociatia@gmail.com, sau telefonați-ne la numărul de telefon: [показать номер]067432236

Vă așteptăm cu drag în echipa noastră!

Ключевые навыки
Comunicare

Преимущества

Бонусы и премии

О компании

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?