Опубликовано вчера

Operator Presă de Frână

Основная информация

Зарплата:
от 2 100 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Ирландия

Описание вакансии

 Descrierea Poziției:

  •  Înțelegerea specificațiilor sarcinii și a rezultatului dorit prin citirea desenelor CAD etc.
  •  Prelucrarea și pregătirea oțelului brut
  •  Atingerea obiectivelor de producție maximizând eficiența
  •  Asigurarea întreținerii presei de frână în stare de funcționare bună
  •  Menținerea instrumentelor mașinii
  •  Utilizarea programelor existente și configurarea echipamentelor corespunzător
  •  Scrierea de programe noi, dacă este necesar, și configurarea echipamentelor corespunzător
  •  Asigurarea mișcării sigure și controlate a pieselor de producție

Cerințe:

  • Experiență ca operator de presă de frână
  • Abilitatea de a citi și înțelege desenele tehnice
  • Abilitatea de a lucra sub presiune și de a fi complet de încredere și fiabil
  • Abilități organizaționale dovedite, cu capacitatea de a planifica, organiza și controla eficient sarcinile de lucru zilnice
  • Abilități de comunicare puternice. Engleza este necesară pentru această poziție
  • Capacitatea de a lucra în echipă

О компании

Crewit Resourcing este o

Agentie de recrutare a persoanelor la lucru peste hotare cu sediul principal in Irlanda.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Vasile Alecsandri 141/1

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?