Опубликовано вчера

Spalator de vase

Основная информация

Зарплата:
9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat

  • fără experiență necesară;
  • abilități de organizare și atenție la detalii;
  • abilitatea de a respecta standardele de igienă și curățenie;
  • capacitatea de a lucra în picioare pentru perioade lungi de timp;

Responsabilități

  • Spălarea vaselor și ustensilelor de bucătărie;
  • Menținerea curățeniei și ordinii în zona sa de responsabilitate;
  • Respectarea normelor de siguranță și sănătate în muncă

Oferta noastră

  • Salariul brut oferit pentru această poziție este de 9000 lei
  • Grafic: Luni/Vineri de la 08:00/18:00

Tel:[показать номер]060632274

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Старая почта, Postei 91
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?