Опубликовано вчера

Operator Call Center în Stăuceni

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Ставчены

Описание вакансии

Divers Media Grup SRL, cu sediul în Stăuceni, este în căutarea unui Operator Call Center dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Acest rol implică interacțiunea directă cu clienții prin telefon și chat.

Cerințele față de candidat:

  • Cunoașterea fluentă a limbilor: româna, rusă;
  • Abilității de comunicare, negociere, convingere;
  • Cunoașterea PC la nivel de utilizator;
  • Seriozitate, responsabilitate;
  • Punctualitate;
  • Experiența în domeniu este un avantaj;

Responsabilitățile candidatului:

  • Rezolvarea solicitărilor clienților prin telefon sau chat.
  • Înregistrarea detaliilor apelurilor și interacțiunilor cu clienții în sistemul de raportare.
  • Furnizarea de asistență și asigurarea nivelului înalt de satisfacție a clienților.

Oferta companiei:

  • Lucru în oficiu la calculator, pe site-ul web al companiei;
  • Instruirea gratuită a candidaților fără experiență in domeniu;
  • Orar de lucru stabil: Luni-Vineri (9:00 – 18:00);
  • Salariu de la 10 000 lei, fără întârzieri de achitare;
  • Posibilitatea de a invăța și a avansa în carieră;
  • Reduceri la produsele / serviciile companiei;
  • Oficiu situat în Stăuceni;
  • Telefonie mobilă gratuită;
Procesul de depunere a candidaturii:

Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă invităm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md sau mail: divers.media.grup@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Internet magazin specializat cu produse pentru casă și gradină.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?