Опубликовано вчера

Ajutor de educator

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Scaparici SRL caută un Ajutor de Educator care este pregătit să se alăture echipei noastre la Chișinău, Râșcani. Candidatul ideal este o persoană responsabilă, dedicată și cu o pasiune pentru lucrul cu copiii.

Cerințele față de candidat:

  • Să fie muncitor, responsabil și respectuos;
  • Abilități de comunicare și interacțiune cu copiii;
  • Educație minimă - liceu finalizat;
  • Abilitatea de a colabora în echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra Full-Time;
  • Pregătit să accepte provocări;

Responsabilitățile candidatului:

  • Asistarea educatoarei în activitățile zilnice;
  • Îngrijirea și supravegherea copiilor;
  • Asigurarea unui mediu curat și sigur pentru copii;
  • Încurajarea dezvoltării sociale și emoționale a copiilor prin programe de învățare și joacă;
  • Respectarea măsurilor de securitate și igienă;

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str.Lidia Istrati 27
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?