Опубликовано сегодня

Contabil/ă

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe pentru candidat:

  • Studii în domeniul contabilității
  • Experiență constituie un avantaj
  • Cunoasterea programelor Microsoft Office: Word, Excel, Outlook și 1C
  • Cunoașterea limbilor române, ruse
  • Responsabilitate, atenție la detalii
  • Abilitați de a lucra în echipă

Oferim:

  • Salariu atractiv și pachetul social deplin
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei
  • Ambianța de lucru plăcută într-o echipă motivată și în dezvoltare
Dacă dorești să fii parte din echipa noastra, expediază-ne CV-ul la hr@grandvoyage.md

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Mihai Eminescu, 39
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?