Недавно опубликовано

Hotel staff

Основная информация

Зарплата:
3 500 RON
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Констанца, За границей, Румыния

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Abilități de comunicare în limba română;
  • Aptitudini de lucru în echipă;
  • Punctualitate, fiabilitate și angajament pentru a oferi un serviciu de excepție clienților;
  • Disponibilitate pentru program full time;

Responsabilitățile candidatului:

  • Personalul de hotel va avea o gamă largă de responsabilități, inclusiv:
  • Mentinerea unei interfețe curate și organizate;
  • Cooperarea cu restul echipei pentru a asigura o experiență client de marcă.

Oferim:

  • Program de instruire complet pentru a vă asigura că sunteti nu numai comfortabil, dar excelent în rolul dvs.;
  • O echipă suportivă și prietenoasă;
  • Possibilitatea de a lucra într-un mediu internațional și dinamic;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Daca sunteți interesat de oportunitatea noastră și doriți să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

sau la telefonul [показать номер]068095467

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?