Недавно опубликовано

Recepționist hotel

Основная информация

Зарплата:
8 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта
Город:
Ботаника, Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Hotel Iris **** anunță un post vacant de receptionist(ă) în tura de noapte 2/2

Cerințe:

  • bune abilități de comunicare în limbile română, rusă și engleza (alte limbi străine cunoscute constituie un avantaj);
  • utilizator încrezator al PC;
  •  amabilitate și corectitudine în muncă.

Oferim:

  • salariu motivant;
  •  condiții de lucru confortabile;
  • oportunități de creștere și dezvoltare profesională;
  •  posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tânără și ambițioasă;
  •  program de munca avantajos de la 20:00 - 8:00; SAU de la 8:00- 20:00

Beneficii:

  •  integrarea rapidă într-un colectiv respectuos și explorarea unui domeniu în continuă crestere în R.M.;
  •  ocazional premii și stimulări încurajatoare;

Persoanele interesate, rugam să transmită CV împreună cu o poză la adresa electronică: irishoteloffice@gmail.com sau să apeleze la nr. de telefon [показать номер]079301687

Отправить резюме

О компании

Hotelul este situat convenabil în zona centrală de afaceri a orașului Chișinău. Dispune 33 de camere confortabile care corespund cerințelor moderne pentru un hotel de 4 stele sunt dotate cu TV prin satelit, aer condiționat, mini-bar, conexiune la internet Wi-Fi.

Hotelul IRIS oferă oaspeților săi tot ce este necesar pentru un sejur confortabil în Chișinău.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Petricani Street 17
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?