Опубликовано вчера

Operator call center

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Suntem o companie de top fondată în 2009,  specializată în producerea și comercializarea de articole din piatră naturală și compozit.

Suntem mereu  în căutare de persoane talentate, responsabile, implicate și orientate spre rezultat pentru a se  alătura echipei noastre. Alege un loc de muncă care îți va permite sa îți dezvolți abilitățile și să fii parte dintr-o companie de referință în industrie.
Anunțăm poziție vacantă în Departamentul de Vînzări – Operator call center (apeluri calde).

Cerințe:

  • Ai experiență în callcentru-minim 1 ani;
  • Cunoști și vorbești limbile: română, rusă, și engleză- constituie avantaj;
  • Cunoști și ești utilizator increzut PC (Excell, Bitrix sau alt CRM, 1C, și alte softuri specifice activității)
  • Posezi abilități de comunicare și convingere;
  • Deții capacitatea de a gestiona simultan mai multe task-uri;
  • Ești o persoana cu inițiativă, responsabilă, orientata spre rezultat.

Responsabilități:

  • Urmărește și răspunde la toate comentariile, mesajele clienților înregistrate pe canalele online de comunicare (Facebook, instagram, site, chatbot, Formular LP), conform scripturilor de comunicare;
  • Efectuează apeluri de ieșire, în vederea calibrării de leaduri și identificarea clienților relevanți.
  • Mișcă leadul pe pilnia în sistemul CRM, în corespundere cu etapa de interacțiune cu clientul;
  • Completează cartela clientului în sistemul CRM, conform standardelor prestabilite;
  • Comunică telefonic cu clientul în vederea identificării necesităților și obținerii detaliilor pentru ofertare (produs necesar, tip material si culoare, dimensiuni, servicii adiționale);
  • Primește apeluri și oferă consultanță clientului privind specificații produs, servicii adiționale, oferte promoționale;
  • Realizează Follow Up zilnic a leadurilor;

Ce îți oferim:

  • Un post de munca cu salariu competitiv, negociat in functie de competențe, și ulterior de  progrese;
  • Grafic de lucru de 8 ore pe zi, de  luni-vineri 09:00-18:00;
  • Locul de muncă confortabil, modern, situat în Chișinău,Centru bd. Grigore Vieru 19;
  • Instruiri regulate, atît interne, cît și traininguri, participări la evenimente și forumuri  asigurate de companie;
  • Colectiv tînăr, dinamic, dornic de dezvoltare,implicat, care știe să lucreze în echipă pentru atingerea obiectivelor companiei;
  • Instruire, suport, recunoștință și apreciere din partea superiorului și colegilor.
  • Cadouri pentru diverse evenimente și ocazii și bonusuri pentru rezultate frumoase.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: hr@artgranit.md, [показать номер]069000527.

Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să discutăm mai multe cu cei selectați în etapa de interviu.

Ключевые навыки
Soluționarea problemelor Time Management Reziliență Lucru în echipa Empatie Copywriting CRM Limbi străine Excel Comunicare Învățare continuă Rezistență la frustrare Toleranță Asertivitate

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Кофе / чай / снеки

Визитные карточки

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

Подарки на разные случаи жизни

Путешествия

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Suntem prima companie specializată în producerea blaturilor de bucătărie, tejghele de bar, recepţii, chiuvete, pervazuri, scări din piatră naturală  şi compozit.

Frumuseţea naturală, durabilitatea şi igiena sporită oferită de produsele noastre, deschid noi orizonturi în plan de posibilităţi de creaţie şi design interior a oficiului sau casei dumneavoastră.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Grigore Vieru 19
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?