Опубликовано вчера

Asistent administrativ

Основная информация

Зарплата:
от 500 EUR
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Бухарест, За границей, Румыния

Описание вакансии

Cerințe față de candidat

  • Capacitatea de a lucra în mod independent și de a prioritiza taskurile într-un mediu rapid
  • Orientat către detalii și organizat
  • Cunoștințe de bază ale programelor Microsoft Office
  • Aptitudini de comunicare excelente, atât în scris, cât și verbal

Responsabilități

  • Administrarea corespondenței și gestionarea documentelor
  • Suport administrativ pentru echipă, inclusiv programări, întâlniri și planificare
  • Întreținerea unui mediu de lucru ordonat și bine organizat

Pentru a-ți trimite candidatura, îți solicităm să îți încarci CV-ul pe platforma delucru.md sau sa-l transmiți direct pe mail la angajator.md@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Suntem echipa dedicată de experți în recrutare, focalizați pe identificarea și atragerea celor mai talentați indivizi din diverse domenii.

Ne definește expertiza în recrutare: Echipa noastră pasionată și experimentată utilizează cele mai moderne tehnici și tehnologii pentru a asigura potrivirea perfectă între cerințele dvs. și aspirațiile profesionale ale candidaților.  Înțelegem că fiecare companie este unică. De aceea, oferim soluții personalizate, adaptate nevoilor dvs. specifice. Parteneriat pe termen lung: Nu suntem doar o agenție de recrutare; suntem partenerii dvs. de încredere în construirea unei echipe de succes. Colaborăm cu dvs. pe termen lung pentru a vă asigura că atingeți și depășiți obiectivele dvs. de afaceri. Putem aduce valoare echipei DVS.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Zelinski 7
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?