Недавно опубликовано

Curier/Курьер

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time, Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Школьники, Студенты
Город:
Аэропорт, Бачой, Ботаника, Бубуечь, Будешты , Буюканы, Вадул-луй-Водэ, Гидигич, Дурлешты, Кишинёв, Кодру, Крикова, Рышкановка, Скулянка, Ставчены , Старая почта, Сынджера, Телецентр, Центр, Чеканы, Чореску

Описание вакансии

Căutăm persoane motivate care să se alăture unei echipe dinamice și prietenoase. Dacă îți place ideea de a face livrări rapide și eficiente, avem o oportunitate perfectă pentru tine.

Cerințe:

  • Aveți nevoie de un smartphone personal (Android sau iOS)
  • Vîrsta minimă :18 ani.
  • Seriozitate și responsabilitate
  • Dorința de a lucra și de a face parte dintr-o echipă de succes
  • Trebuie să fii apt din punct de vedere fizic pentru a face față multor livrări folosind o bicicletă electrică.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a munci într-o echipă prietenoasă și foarte amabilă.
  • Grafic flexibil( Tu alegi în ce parte a zilei dorești să muncești).
  • Salariu atractiv.
  • Oferim transport pentru a face livrări (în caz dacă nu dispuneți de el)

Responsabilitati:
Colectați comenzile și le livrați la adresele clienților.

Suna-ți pentru mai multe detalii : [показать номер]060324611

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Grigore Vieru, 9
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?