Опубликовано вчера

Contabil-Operator

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe obligatorii:

  • Cunoasterea limbelor- romana si rusa;
  • Studii – superioare economice, sau medii economice;
  • Experiență de lucru cu programul 1C versiunea 8.3.;
  • Cunoștințe avansate MS Word și MS EXCEL;

Grafic de lucru pentru postul de contabil:

  • Luni - vineri de la ora 8:30 pina la 17:30
  • Simbata și Duminica zi libera.

Oferim:

  • Salariu de la 8000 MDL până 12000 MDL plus bonusuri și o parte din venit.
  • Vor fi contactați doar candidații selectați pentru interviu.
  • Deasemenea vom oferi o mica testare a cunostintelor, pentru a ne asigura ca putem coopera cu succes pe viitor.

Selecția prealabilă se face în baza CV-urilor cu indicarea poziției vacante!

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Телецентр
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?