Недавно опубликовано

Contabil @ Acvila Grup

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilitati:

  • Intocmeste procedurile de lucru si urmareste respectarea aplicarii acestora
  • Urmareste si participa la inventariere
  • Participa la intocmirea lucrarilor de inchidere a exercitiului financiar contabil
  • Organizeaza evidenta formularelor cu regim special
  • Organizeaza si raspunde de respectarea disciplinei de casa si a operatiunilor cu numerar
  • Asigura intocmirea la termen a obligatiilor companiei fata de bugetul de stat si bugetul local
  • Urmareste depunerea in termenul legal a tuturor declaratiilor solicitate de lege.
  • Supravegheaza si verifica reconcilierea si inchiderea conturilor

Cerinte:

  • Studii de superioare in domeniul economic
  • Experienta de 2-5 ani pe o pozitie similara
  • Cunostinte temeinice privind sistemul financiar contabil intro organizatie mare
  • Cunostinte temeinice privind legislatia din domeniul financiar contabil si fiscal
  • Word, Excel, Outlook
  • Familiar cu 1C

Profilul candidatului:

  • Spirit de echipa, initiativa
  • Capacitate de analiza si sinteza
  • Adaptabilitate
  • Perseverenta
  • Orientare spre rezultate

Plăti si beneficii:

  • Salariu motivant
  • Pachet social complet
  • Mediu de lucru profesional
  • Posibilitate de promovare
  • Bonuri de masa
  • Participarea la traininguri interne si externe

Persoanele interesate pot transmite CV accesând butonul Trimite CV, sau la adresa: hr@acvila.md

Отправить резюме

О компании

Acvila Grup's goal is to turn enterprises that are part of the association into world leaders in their respective fields. Perform this activity by continuous improvement of enterprise indictors.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?