Опубликовано сегодня

Manager Resurse Umane

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Руководящая должность
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • experiență într-o poziție similară;
  • cunoașterea legislației muncii a RM, precum și cunoștințe în domeniul întocmirii și gestionării documentelor ce
  • țin de evidența muncii;
  • cunoașterea limbilor rusă și română, limba engleză - obligatoriu.
  • cunoștințe de operare PC;
  • responsabilitate, punctualitate, seriozitate.

Numărul de angajați ai companiei-30.

Condiții de muncă:

  • Program de lucru - 08:00-17:00
  • Angajare oficială în cîmpul muncii;
  • Pachet social integral;

Responsabilități:

  • să asigure fluidizarea proceselor de muncă și funcționabilitatea organigramei;
  • să asigure comunicare în cadrul companiei;
  • să ducă evidența întregii documentației specifice resurselor umanane din companie;
  • să inspecteze și raporteze munca angajaților către conducător;
  • elaborarea, implementarea și controlul respectării tuturor regulamentelor;
  • susținerea politicii companiei în domeniul resurselor umane;
  • planificarea personalului;
  • întocmirea dărilor de seamă;
  • alte sarcini importante bazate pe implementarea de politici cu scopul de motivare, menținere și
  • dezvoltare a personalului;
  • respectarea strictă a legislației și actelor normative în vigoare;
  • întocmirea documentației a circuitului documentar specific activității departamentului resurse umane,
  • completarea formularelor de strictă evidență;
  • în sarcinile adiționale vor fi incluse evidența, controlul și gestionarea întregului proces de recrutare,
  • selectare și intervievare a personalului companiei;
  • alte sarcini ce țin de departamentul RU.

[показать номер]076617777

florea.inga@flavascent.md

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Grenoble, 128
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?