Недавно опубликовано

Lucrator la curatenie

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania ProspectMed, cu sediul în Chișinău, caută un lucrător de curățenie pentru a se alătura echipei noastre. Acesta este un rol full-time, fiind ideal pentru o persoană care nu necesită experiență prealabilă sau niveluri de educație specifice.

Cerințe față de candidați

  • Trebuie să aibă capacitatea de a lucra în picioare pentru majoritatea schimbului
  • Trebuie să fie dispus să lucreze într-un mediu rapid
  • Trebuie să fie capabil să ridice și să transporte obiecte greu de manevrat, în mod repetat
  • Orientat către detalii
  • Abilități de bază în limba română

Responsabilități

Candidatul selectat va fi responsabil pentru menținerea curățeniei și ordinii în toate spațiile afacerii de la ProspectMed. Aceasta implică curățarea și dezinfectarea băilor, ștergerea prafului de pe mobilier și suprafețe, aspirarea covorului și a podelelor, spălarea ferestrelor și eliminarea deșeurilor.

Pentru a aplica la acest post, te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

ProspectMed este un lider în domeniul sănătății și al medicinei, angajat în furnizarea celor mai înalte standarde de îngrijire medicală și servicii de sănătate personalizate. Ne străduim să fim o forță de încredere și inovație în comunitatea noastră, oferind soluții de sănătate comprehensive și accesibile pentru toți pacienții noștri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?