Опубликовано вчера

Manager de oficiu - Chisinau

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Am deschis o poziție atractivă — manager de oficiu - Chisinau la impact A&C

În 2017, am înființat un startup în Moldova - academia de IT pentru copii.

HR-ul spune că managerul:

  • Este orientat spre rezultate
  • Vrea să crească odată cu echipa
  • Găsește abordare la orice client

În schimb, ea îl va motiva prin:

  • Echipa perfectă
  • Un salariu bun și motivant, nu lucrăm degeaba
  • Biscuiți și cafea

Cu toată seriozitatea, așteptăm de la candidatul nostru:

  • Experiență în lucru cu clienți (dar nu e punct obligatoriu)
  • Perseverență
  • Dragoste pentru tranzacțiile încheiate și clienții fericiți
  • Capacitate de a construi relații calde și durabile cu clienții
  • Concentrare pe rezultate prin orice mijloace posibile!
  • Să-i placă copiii și să aplice abordarea individuală pentru fiecare
  • Responsabilitate, fiind manager de oficiu, va fi necesar să lucrezi cu banii și să ai grijă de filială

Ce oferim:

  • Part-time job
  • Cursuri de care nu îți este rușine să le vinzi
  • O echipă interesantă și motivată
  • Petreceri corporative

Cum aplicați:

Tema email-ului "Office Manager Chisinau" la cem@impactacademies.com

  • Expediați-ne CV cu 2-3 propoziții despre abilitățile Dvs și de ce ați dori să vă alăturați echipei impact

<!-- notionvc: 49b27066-[показать номер]5759-4886-a2a2-f007c4eb9e05 -->

<!-- notionvc: 08a0c0e9-f1c1-[показать номер]4968-8201-18d35fa5b07b -->

О компании

impact Academies&Camps – детская
IT-академия, где мы обучаем программированию детей от 5 до 17 лет.
Наша цель – помочь детям и подросткам стать не просто потребителями технологий, а их создателями, обучить их цифровой грамотности, информационным технологиям и soft-skills.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Serghei Lazo 38
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?