Опубликовано вчера

Manager Relații cu Franciza/Account

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Руководящая должность
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Avem o poziție nouă, cool și interesantă - Manager pentru lucrul cu francizații în unitatea de afaceri: Franciza la impact A&C. Vom lucra împreună cu voi în fiecare zi, vă vom învăța noi personal - totul.

Așteptăm cu nerăbdare feedback-ul dumneavoastră, așteptăm cu nerăbdare să lansăm 80 de filiale în 2024 :) și multă - multă muncă interesantă într-o companie în creștere

Avem un brand și o identitate frumoasă și estetică, o echipă mega prietenoasă și competentă, cei mai buni profesori, locații cool, ramuri frumoase și moderne, multe gadget-uri tehnologice și PLANURI MARI! Paradis pentru un angajat)

Chișinău, Birou, full time

Ce va fi de făcut:

  • Lansarea de noi filiale
  • Lucrul cu francizații existenți
  • Instruirea partenerilor ai francizei
  • Formarea obiectivelor și sprijinul pentru realizarea lor
  • Supravegherea partenerilor/francizei
  • Rezolvarea promptă a problemelor și situațiilor conflictuale
  • Controlul calității activităților partenerilor
  • Analiza și îmbunătățirea indicatorilor cheie
  • Desfășurarea ședințelor de planificare
  • Managementul fidelizării clienților
  • Raportare

Ce este important:

  • Experiența nu este necesară, dar proactivitate este totul. Nu vei sta doar și vei aștepta ca cineva să-ți spună ceva, ci vei oferi ideile tale și mergi să le implementezi
  • Ești extrovertit și, de asemenea, scrii și vorbești competent, ai simțul tactului
  • Sunteți organizat, lucrați bine cu planificatorul de sarcini și nu faceți totul în ultimul moment (și chiar dacă în ultimul moment, este încă la timp și cool)
  • Rusă și română

Noi oferim:

  • Înregistrare oficială
  • Birou modern confortabil în centrul Botaniei
  • Salariu fix + comision
  • Echipa care îți va lipsi în weekend
  • Călătorii de afaceri plătite
  • Cursuri gratuite la Impact Academies&Camps pentru membrii familiei tale
  • Training corporativ: prelegeri, traininguri, cursuri

Cum să răspunzi

Trimiteți un e-mail cu subiectul "Account" la liuba@impactacademies.com

  • [ ] În 2-3 propoziții despre tine și de ce vrei să ni te alături
  • [ ] CV

Plata pe baza rezultatelor interviului si a valorii competentelor dumneavoastra pentru companie.

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Бонусы и премии

Tренинги

О компании

impact Academies&Camps – детская
IT-академия, где мы обучаем программированию детей от 5 до 17 лет.
Наша цель – помочь детям и подросткам стать не просто потребителями технологий, а их создателями, обучить их цифровой грамотности, информационным технологиям и soft-skills.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, bd. Dacia 23
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?