Недавно опубликовано

Electromontor

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Калараш, Криуляны, Ниспорены, Страшены, Теленешты

Описание вакансии

Cerințe:

  • Dorință de lucru
  • Abilități  de a învăța lucruri noi
  • Responsabil, punctual
  • Capacitatea de lucru in echipa

Condiții de muncă:

  • lucrul in Echipa de profesionisti
  • angajare oficiala, pachet social asigurat
  • posibilitatea de a creste profesional

Responsabilități:

  • Instala și conecta rețeaua electrică și echipamentele: generatoare, generatoare portabile, echipamente protective si de dirijare electrica.
  • Realizarea întreaga gamă de lucrări electrice
  • Verifica conexiunea și funcționarea echipamentelor conform normelor stabilite

О компании

Compania ELECTROSTRAT, se recunoaște cu o experiență de mai bine de 20 ani pe piața Republicii Moldova, în parteneriat cu furnizorul de energie electrică, Premier Energy Distribution. Deeservind cu loialitate sute de localități din țară, aducând lumina în casele oamenilor la propriu și la figurat!

Vino la noi,  să faci parte din compania Lider în proiectarea și instalarea rețelelor electrice 10-0.4kV, sisteme de tensiune joasă, panouri electrice industriale și a stațiilor de transformare.

✅La momentul actual își extinde echipa pentru dezvoltarea lucrărilor și oferirea posturilor de muncă în Republica Moldova cât și în România.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?