Опубликовано сегодня

Montatori ferestre, uși PVC și Aluminiu

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Compania Consvitraliu SRL se află în căutarea unor Montatori ferestre, uși PVC și Aluminiu, motivați și dornici de dezvoltare profesională. Este o poziție full-time, cu contract individual de muncă. Locația de muncă se află în Chișinău, Ciocana.

Cerințe:

  • Disponibilitate pentru lucru în echipă;
  • Abilități de comunicare și atenție la detalii;
  • Abilitatea de a respecta termenele limită și programarea muncii;
  • Experiența nu este necesară, dar constituie un avantaj;
  • Nivelul de studii: Fără studii, Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic;
  • Limba română nu este obligatorie.

Responsabilități:

  • Montarea și demontarea ferestrelor și a ușilor din PVC și Aluminiu;
  • Lucrul cu echipamentele și uneltele de montaj;
  • Respectarea instrucțiunilor și a normelor de securitate la locul de muncă.

Oferta companiei:

  • Un mediu de lucru dinamic și oportunități de dezvoltare profesională;
  • Salariu de la 15000 MDL;
  • Contract de muncă individual.
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Transnistria 5/1
Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?