Недавно опубликовано

Contabil(ă) producere / Contabil(ă) pe materiale

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Esti tinar absolvent in cautarea unui post de munca stabil, vreai sa iti creezi o cariera de success in domeniul contabil, iti doresti o crestere atit profesionala cit si financiara?

Te incurajam sa vii in echipa noastra să iti dezvolti abilitatile într-un colectiv de profesioniști.

Responsabilități:

  • Evidenta materialelor;
  • Participarea la efectuarea inventarierii valorilor materiale și a mărfurilor;
  • Miscarea interna a materialelor;
  • Introducerea in baza de date a materialelor, eliberarea lor si casarea in procesul de producere;
  • Coordonarea stocurilor cu sefii de deposit și sectia de producere;
  • Coordonarea si controlul subordonatilor;
  • Alte sarcini date de contabil-sef;

Cerinte de baza:

  • Studii medii sau superioare de specialitate;
  • Utilizator de PC (Microsoft Office, Excel, Word, Internet, utilizator -1C 8);
  • Cunoasterea materialelor din domeniul producerii-prezinta un avantaj;
  • Cunoasterea domeniilor de contabilitate si fiscala;
  • Cu capacitati inalte de analiza si argumentarea punctului sau de vedere;
  • Cunoasterea limbilor română şi rusă;
  • Persoană atenta la detalii, dinamică, energică, responsabila;

Oferim:

  • instruire
  • crearea unei cariere de succes în domeniul contabil;
  • crestere profesionala si financiara;
  • pachet social complet;
  • salariu negociabil;
  • loc de munca amenajat.
Отправить резюме

О компании

Compania “Djofra-M” a fost fondată în 2012. În august 2012 își extinde producția de consolidarea a plasei din fibră de sticlă, astfel devenind unul dintre cei mai mari producători din Republica Moldova. În producție se folosesc materii prime de la cei mai buni producatori din Europa si tarile CSI. Producerea companiei "Djofra- M" are loc în orașul Chișinău, pe strada SOS. Muncesti 801 (zona de liber schimb), care permite partenerilor nostri o descarcarea si incarcarea confortabilă a marfurilor, deoarece vamale sunt amplasate în apropiere.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, sos. Muncesti, 801
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?