Недавно опубликовано

Strungar frezor

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Firma de producție a plasei  fibrei de sticlă angajează strungar frezor.

Cerințe:

  • Studii medii sau scoala profesionala, calificare în domeniu;
  • Cunoaşterea modul de funcţionare a strungului, a echipamentelor,  sculelor, dispozitivelor şi verificatoarelor utilizate;
  • Verificarea şi reglarea strungului şi a dispozitivelor tehnologice după reparaţie;
  • Experiență de muncă minim 2 ani.

Oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariul de la 8 mii lei;
  • Pachet social;
  • Transport de serviciu/compensatii cheltuieli pentru transport.

Puteti ajunge la noi cu urmatoarele mijloace de transport:
Microbuz 157, Autubuzul Nr. 33, 44, Troleibuzul 31.

Asteptam CV-ul dumneavoastra pe adresa cv@constructor.md">cv@constructor.md.

Отправить резюме

О компании

Compania “Djofra-M” a fost fondată în 2012. În august 2012 își extinde producția de consolidarea a plasei din fibră de sticlă, astfel devenind unul dintre cei mai mari producători din Republica Moldova. În producție se folosesc materii prime de la cei mai buni producatori din Europa si tarile CSI. Producerea companiei "Djofra- M" are loc în orașul Chișinău, pe strada SOS. Muncesti 801 (zona de liber schimb), care permite partenerilor nostri o descarcarea si incarcarea confortabilă a marfurilor, deoarece vamale sunt amplasate în apropiere.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, sos. Muncesti, 801
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?