Недавно опубликовано

Vopsitor-pregatitor AUTO

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

  • Experiență de minim 1 an în domeniul vopsitoriei auto
  • Abilități bune de pregătire a suprafețelor auto pentru vopsire
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele stabilite

Responsabilitățile candidatului includ:

  • Pregătirea suprafețelor auto pentru vopsire
  • Aplicarea stratului de vopsea conform standardelor de calitate
  • Asigurarea igienei și curățeniei în zona de lucru

Beneficii:

  • Salariu negociabil în funcție de experiență
  • Program de lucru full-time
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist și dinamic

Pentru a aplica la această poziție, trimiteți-vă CV-ul la adresa de email: reduta.asigurare3@gmail.com sau sunați la numărul de telefon: +[показать номер]37368337233. Vă așteptăm să vă alăturați echipei noastre!

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Haltei, 46
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?