Опубликовано вчера

Vopsitor

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vopsirea confecțiilor metalice cu pulverizator , constituie un avantaj.
  • Cunoștințe  despre tipurile de vopsele și tehnicile de aplicare.
  • Abilități bune de comunicare și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu de producție cu termene strânse.
  • Respectarea normelor de siguranță și a regulamentelor specifice în domeniul vopsirii industriale.

Responsabilități:

  • Curățarea și pregătirea adecvată a suprafețelor metalice pentru vopsire.
  • Eliminarea impurităților, prafului și grăsimilor pentru a asigura aderența optimă a vopselei.
  • Amestecarea corectă a culorilor și texturilor pentru a obține rezultatele dorite.
  • Verificarea și pregătirea echipamentului de vopsire cu pulverizator.
  • Asigurarea bunei funcționări a compresorului de aer și a altor echipamente asociate.
  • Aplicarea metodelor de mascherare pentru a proteja zonele nedorite de vopsit.
  • Utilizarea profesională a pistolului de vopsit cu pulverizator pentru a aplica uniform stratul de vopsea pe confecțiile metalice.
  • Monitorizarea procesului de uscare conform specificațiilor producătorului.
  • Asigurarea respectării timpilor de uscare și a altor parametri necesari pentru obținerea unui finisaj de calitate.
  • Inspectarea atentă a suprafețelor vopsite pentru a detecta orice imperfecțiuni sau defecte.
  • Remedierea rapidă a problemelor pentru a asigura calitatea finală a produsului.
  • Realizarea întreținerii preventive a echipamentului de vopsire pentru a asigura funcționarea continuă și eficientă.
Oferim:
  • Salariu motivant!
  • Angajare oficială!
  • Pachet social complet!

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: resurseumane@dlr.md  sau să sune la numărul de telefon [показать номер]078770412.

О компании

Compania DLR Construct este prezentă din anul 2013 pe piața Republicii Moldova. Suntem pasionați de domeniu confecționării lucrărilor metalice și ne bucurăm pentru fiecare client pe care-l facem fericit cu ajutorul lucrărilor metalice pe care le executăm. În tot acest răstimp am obținut o  vastă experiență și colaborare atât cu  persoane fizice cât și juridice, de aceea suntem gata pentru orice provocare!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, or. Vatra, str. Constructorilor 1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?