Опубликовано вчера

Manager achizitii

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Страшены

Описание вакансии

Cerințe:

  • cunoasterea limbii engleza este obligatorie
  • cunoasterea altor limbi este un avantaj
  • responsabilitate
  • receptivitate
  • organizare
Ключевые навыки
Networking Învățare continuă Analiza datelor Limbi străine Gândire critică Adaptabilitate Lucru în echipa

Преимущества

Мобильный телефон

Кофе / чай / снеки

Талоны на питание

Зона отдыха

Визитные карточки

Командировки

Бонусы и премии

Курсы иностранных языков

Tренинги

Рабочая форма

Путешествия

О компании

Ozonteh IMPEX s.r.l. se dedică promovării și furnizării de tehnică agricolă de înaltă calitate, esențială pentru obținerea rezultatelor remarcabile în agricultură. Recunoscută ca un partener de încredere pentru mulți agricultori din Republica Moldova, compania oferă soluții agricole eficiente, optime și accesibile fermierilor de toate dimensiunile.

Pentru cei care sunt în căutarea unui loc de muncă, Ozonteh IMPEX s.r.l. este compania ideală pentru o carieră în domeniul tehnicii agricole. Alăturându-se echipei Ozonteh, candidații vor avea ocazia să contribuie la îmbunătățirea performanțelor agricole și să facă parte dintr-o echipă dedicată și respectată.

Echipa Ozonteh invită pe toți să descopere beneficiile tehnicii agricole oferite și să se convingă de calitatea și eficiența produselor sale. Ozonteh așteaptă noi membri care doresc să își înceapă cariera într-o companie de top în domeniul tehnicii agricole.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Страшены, sos.Chisinau, 69
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?