Опубликовано вчера

Responsabil de gospodarie in bloc locativ de tip nou (Chișinău, Sculeanca)

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Скулянка

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui Responsabil de gospodarie la bloc locativ de tip nou, în sectorul Sculeanca, str. Calea Ieșilor 6.
Program de muncă: Luni-Vineri, 08:00 - 17:00.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Gestionează complex locativ de tip nou;
  • Verifică nivelul de igienă din blocul locativ și spațiul adiacent.
  • Duce evidenţa documentaţiei blocului, asigură evidenţa exploatării conform destinaţiei şi blocurilor locative şi teritoriului adiacent în stare tehnico-sanitară corespunzătoare.
  • Efectuează inspectarea blocului locativ gestionat şi întocmeşte registrul referitor la inspectare,
  • Intocmeşte lista de lucrări necesare pentru deservirea şi reparaţia reţelelor inginereşti şi a blocului locativ.
  • Primește, păstrează și eliberează obiecte de inventar în gestiune.

CERINȚE:

  • Abilități manageriale;
  • Inițiativă și spirit de echipă;
  • Abilități bune de comunicare și convingere;
  • Dorința și capacitatea de a învăța;
  • Cunoşaterea limbilor româna şi rusă;

SE OFERĂ:

  • Angajare oficială în câmpul muncii, pachet social integral;
  • Posibilitate de a lucra într-o echipă de specialiști calificați.

Dacă v-ați regăsit în descrierea de mai sus expediați CV-ul la adresa de email: hr@ebloc.md.

Отправить резюме

О компании

Deservire Blocuri și Asociații

Oferim servicii profesionale de gestionare și administrare blocuri - asociații de coproprietari în condominiu, intervenții la instalația sanitară, electrică si diverse reparații.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Ion Inculeț 105/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?