Опубликовано вчера

Оператор в колл-центр | Operator call-center

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Буюканы, Кишинёв, Рышкановка, Ставчены , Старая почта, Телецентр, Центр, Чеканы

Описание вакансии

Обязанности перед кандидатом:

  • Телефонные продажи услуг компании.
  • Активный поиск потенциальных клиентов.
  • Предоставление соответствующей информации и ответов на вопросы клиентов относительно услуг и продукции компании.

Требования к кандидатам:

  • Умение пользоваться компьютером на уровне пользователя.
  • Знание русского и румынского языка  на хорошем уровне
  • Предыдущий опыт телефонных продаж является значимым преимуществом.
  • Дисциплинированность, ответственность, способность работать в команде.

Преимущества, предлагаемые компанией:

  • Рабочее место в офисе.
  • Возможности продвижения по карьерной лестнице.
  • Безлимитный телефонный абонемент.
  • Профессиональная рабочая среда и современные условия труда.
  • Обучение в области автомобильного бизнеса, а также тренинги по совершенствованию навыков продаж и переговоров.

Responsabilitățile candidatului:

  • Vânzări telefonice de servicii ale companiei.
  • Căutare activă a potențialilor clienți.
  • Furnizarea informațiilor corespunzătoare și răspunsuri la întrebările clienților despre serviciile și produsele companiei.

Cerințe pentru candidați:

  • Abilități de utilizare a calculatorului la nivel de utilizator.
  • Cunoașterea limbilor rusă și română la un nivel bun.
  • Experiența anterioară în vânzările telefonice reprezintă un avantaj semnificativ. Disciplină, responsabilitate, capacitate de lucru în echipă.

Beneficiile oferite de companie:

  • Loc de muncă în birou.
  • Oportunități de avansare pe scara profesională.
  • Abonament nelimitat de telefon.
  • Mediu de lucru profesional și condiții moderne de muncă.
  • Training în domeniul afacerilor auto, precum și traininguri pentru dezvoltarea abilităților de vânzare și negociere.

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Визитные карточки

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Дополнительные выходные

Путешествия

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

Оплата жилья в случае переезда

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Compania Noastră este dedicată oferirii serviciilor de înaltă calitate în domeniul AUTO. Ne concentrăm pe satisfacția clienților și furnizarea soluțiilor optime pentru nevoile lor legate de vehicule. Cu o echipă experimentată și pasionată de industria auto, activăm pentru a oferi servicii variate și fiabile, într-un mod profesionist și eficient.

Misiunea noastră este de a oferi clienților noștri servicii auto de încredere, de calitate superioară și adaptate nevoilor lor individuale. Suntem dedicați furnizării de soluții complete și eficiente pentru întreținerea, reparația și îmbunătățirea vehiculelor, contribuind astfel la siguranța și confortul clienților noștri.

Servicii oferite de noi prezintă o gamă largă de servicii auto, inclusiv:

  • Service și reparații auto pentru toate mărcile și modelele de vehicule.

  • Vânzări și închirieri de vehicule, oferind opțiuni variate pentru nevoile și bugetul clienților.

  • Comerț cu piese de schimb de calitate, garantând fiabilitatea și performanța vehiculelor.

  • Montaj și instalare de accesorii auto, personalizând și îmbunătățind vehiculul conform preferințelor clienților.

  • Înlocuirea parbrizelor și reparații de geamuri auto, asigurând siguranța și vizibilitatea optimă în timpul condusului.

  • Servicii de vopsire și caroserie, restabilind aspectul estetic al vehiculelor.

  • Diagnosticare și testare auto avansată, pentru identificarea și remedierea eficientă a problemelor tehnice.

  • Întreținerea regulată a vehiculelor, diagnosticarea și remedierea problemelor tehnice, schimbul de ulei, înlocuirea pieselor uzate sau defecte, echilibrarea și alinierea roților, repararea sistemelor electrice și electronice etc.

Scopul nostru este de a fi partenerul de încredere al clienților noștri în toate aspectele legate de vehiculele lor. Echipa noastră de specialiști dedicată și pasionată are expertiza necesară pentru a oferi servicii profesionale și soluții personalizate, asigurându-ne că fiecare client primește experiența de calitate pe care o merită.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Bd. Moscova 21
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?