Опубликовано вчера

Coordonator operațiuni financiar-bancare

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Sucursala Corporate

Echipa sucursalei Corporate este în căutarea unui coleg pentru poziția de coordonator operațiuni financiar-bancare.

Obiectivul postului este asigurarea procesului de deservire complexă a clienților persoane juridice corporate.

ce vei face:

  • Introduce, verifica și actualiza în sistemul informațional al Băncii informația despre clienții persoane juridice corporate;
  • Deschide, modifica, gestiona și închide conturile curente, proiectele salariale, carduri corporative a clienților persoane juridice corporate;
  • Efectua, monitoriza, verifica și procesa operațiuni autorizate pe conturile bancare, ale persoanelor juridice corporate , în monedă națională și valută străină conform cerințelor legislației în vigoare;
  • Promova, produsele /serviciile bancare, acorda consultanță clienților persoane juridice corporate;

ce căutăm:

  • Experienţă în sistemul bancar (deservirea persoanelor juridice) de minim 1 an;
  • Studii universitare în domeniul economic;
  • Cunoașterea actelor normative ce reglementează activitatea bancară;
  • Abilități de analiză, comunicare, lucru independent și în echipă;
  • Onestitate, responsabilitate, sociabilitate, sârguință.

ce beneficii vei avea:

  • program individual de dezvoltare profesională şi avansare în carieră;
  • bonus de performanță în dependență de rezultatele tale;
  • instruirea continuă pentru dezvoltarea abilităților profesionale și personale;
  • participarea la diferite cluburi de interes și team building-uri organizate de către echipa noastră;
  • condiții avantajoase la produsele băncii pentru angajați.

Expediază CV-ul şi scrisoarea de intenţie:

О компании

Moldindconbank şi-a început activitatea la 1 iulie 1959, în calitate de filială a Stroibank, din URSS, sarcina de bază a căreia era finanţarea construcţiilor industriale, întreprinderilor energetice și a magistralelor de transport. La 25 octombrie 1991, conform deciziei Adunării de Constituire, banca a fost reorganizată în Banca Comercială pe Acţiuni pentru Industrie şi Construcţii BC "Moldindconbank" S.A. În prezent, Moldindconbank are cea mai mare reţea de subdiviziuni din Republica Moldova fiind prezentă în toate raioanele ţării şi este considerată unul dintre angajatorii de top avînd peste 1500 de angajaţi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Tighina 25
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?