Недавно опубликовано

Manager Vânzări și Relații cu Clienții - Industria Confecțiilor

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere: Suntem în căutarea unui profesionist dinamic și orientat către rezultate pentru a ocupa poziția de Manager Vânzări și Relații cu Clienții în cadrul unei fabrici de confecții cu o prezență puternică pe piața internă și internațională. Candidatul ideal va fi responsabil de gestionarea vânzărilor, dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți și atragerea clienților noi, atât la nivel local, cât și peste hotare.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru creșterea cifrei de afaceri și a cotei de piață.
  • Gestionarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți, asigurându-se că necesitățile lor sunt înțelese și îndeplinite în mod eficient.
  • Identificarea și contactarea clienților potențiali, atât în țară, cât și în străinătate, și promovarea produselor și serviciilor companiei.
  • Participarea la târguri, expoziții și alte evenimente relevante pentru a dezvolta relații de afaceri și a promova brandul companiei.
  • Monitorizarea și analiza constantă a pieței și a concurenței pentru identificarea oportunităților de creștere și adaptarea strategiilor în consecință.
  • Colaborarea strânsă cu echipele interne pentru a asigura o comunicare eficientă și o livrare promptă a produselor clienților.

Abilități și Calificări:

  • Experiență demonstrată în vânzări și/sau relații cu clienții, preferabil în industria textilă sau de confecții.
  • Excelente abilități de comunicare verbală și scrisă în limba română și, ideal, într-o limbă străină (engleză sau altele).
  • Abilitatea de a dezvolta și implementa strategii de vânzări eficiente, adaptate nevoilor pieței și ale clienților.
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune într-un mediu dinamic.
  • Abilități puternice de networking și capacitatea de a construi și menține relații solide cu clienții.
  • Flexibilitate și adaptabilitate la schimbările din piață și la cerințele clienților.

Dacă sunteți o persoană motivată, cu o pasiune pentru vânzări și relații cu clienții și doriți să vă alăturați unei echipe dinamice într-o companie de succes în industria confecțiilor, vă invităm să aplicați pentru această poziție!

Отправить резюме

О компании

“Компания Dreams Production - это фабрика, которая занимается производством высококачественной одежды и аксессуаров. Помимо этого, мы также предлагаем услуги индивидуализации продукции, чтобы каждый клиент мог создать свой уникальный мерч.

У нас работают высококвалифицированные специалисты, которые используют только лучшие материалы и новейшие технологии. Мы гарантируем высокое качество нашей продукции и индивидуальный подход к каждому клиенту.

Если вы хотите создать что-то уникальное и стильное, то компания Dreams Production - идеальный выбор для вас. Мы предлагаем широкий ассортимент одежды и аксессуаров, а также возможность персонализации изделий по вашему вкусу.

Не упустите возможность стать частью нашей команды и создать свой неповторимый образ вместе с нами!”

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, Str. Carbunari 2/b
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?