Недавно опубликовано

Manager de Vânzări

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Echipa noastră caută un Manager de Vânzări dedicat și energic pentru a se alătura echipei noastre în dezvoltarea și gestionarea vânzărilor. Această poziție esențială va fi responsabilă pentru generarea de venituri și creșterea bazei de clienți, jucând un rol vital în succesul continuu al companiei noastre.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atrage clienți noi și pentru a stimula creșterea veniturilor.
  • Identificarea și prospectarea clienților potențiali, inclusiv agenții de publicitate, întreprinderi mici și mari, și alte entități interesate de promovarea pe platforma noastră.
  • Gestionarea întregului ciclu de vânzări, de la identificarea oportunităților până la negocierea și încheierea contractelor.
  • Construirea și menținerea relațiilor solide cu clienții existenți, asigurându-se că sunt satisfăcuți și că își îndeplinesc obiectivele de marketing și publicitate.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de marketing pentru a dezvolta și implementa campanii de promovare și programe de marketing care să atragă și să fidelizeze clienții.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în vânzări, preferabil în domeniul publicității sau al media digitală.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere, cu capacitatea de a construi relații solide cu clienții și de a lucra eficient într-un mediu dinamic.
  • Orientat către rezultate, cu capacitatea de a atinge și de a depăși obiectivele de vânzări stabilite.
  • Cunoștințe solide în domeniul publicității online și al mediului digital, cu înțelegerea tendințelor de piață și a nevoilor clienților.
  • Abilitatea de a lucra independent și de a-și gestiona eficient timpul și resursele pentru a atinge obiectivele stabilite.

Dacă ești o persoană motivată, orientată către rezultate și dornică să contribui la succesul unei platforme de anunțuri în creștere, te invităm să aplici pentru această poziție. Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email. Așteptăm cu nerăbdare să discutăm despre cum poți aduce valoare echipei noastre și să te alături misiunii noastre de a oferi cele mai bune servicii clienților noștri.

Отправить резюме

О компании

“Компания Dreams Production - это фабрика, которая занимается производством высококачественной одежды и аксессуаров. Помимо этого, мы также предлагаем услуги индивидуализации продукции, чтобы каждый клиент мог создать свой уникальный мерч.

У нас работают высококвалифицированные специалисты, которые используют только лучшие материалы и новейшие технологии. Мы гарантируем высокое качество нашей продукции и индивидуальный подход к каждому клиенту.

Если вы хотите создать что-то уникальное и стильное, то компания Dreams Production - идеальный выбор для вас. Мы предлагаем широкий ассортимент одежды и аксессуаров, а также возможность персонализации изделий по вашему вкусу.

Не упустите возможность стать частью нашей команды и создать свой неповторимый образ вместе с нами!”

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, Str. Carbunari 2/b
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?