Опубликовано вчера

Manager de vânzări - Limbi străine

Основная информация

Зарплата:
1 000 USD
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ești în căutare de lucru ? Vorbești fluent limba:

  • Italiană
  • Spaniolă
  • Portugheză
  • Poloneză
  • Germană
  • Lucru în oficiu
  • Salariu stabil de 800$ + polibilitate de creștere - 25% din fiecare vânzare
  • Bonusuri din partea companiei
  • Grafic de lucru stabil 5/2 de la orele 10:00 - 20:00
  • Posibilitatea de crește în carieră
  • Compania angajează persoane și fără experiență
  • Suntem dispuși să va creem toate condițiie necesare pentru a lucra eficient!

Pentru rolul de manager de vânzări sunt necesare următoarele competențe și abilități:

  • Abilități de organizare și de planificare
  • Capacitatea de a lucra în echipă și într-un mediu dinamic
  • Abilități excelente de comunicare

Nu pierde această oportunitate și hai să începem!

Pentru mai multe detalii apelează: [показать номер]078982955.

О компании

Наша компания - это инновационная консалтинговая фирма, специализирующаяся на индивидуальном подходе к каждому клиенту. Мы предлагаем комплексные решения для развития бизнеса, опираясь на глубокий анализ, экспертные знания и креативные стратегии. Наша цель - помогать клиентам достичь выдающихся результатов и успешно конкурировать в динамичном рыночном окружении.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?