Опубликовано вчера

Traducător autorizat de limbă franceză

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

În conexiune cu creșterea volumului de comenzi pentru sfera dată, Biroul de traduceri Diplom anunță concurs pentru funcția de traducător autorizat de limbă franceză cu activitatea la birou.

Cerințe:
  • autorizația emisă de Ministerul Justiției al RM;
  • cunoașterea perfectă a limbii române și ruse;
  • experiență în domeniul traducerilor scrise:
  • responsabilitate, onestitate, angajament.
Condiții:
  • pachet social complet;
  • condiții de muncă confortabile;
  • oportunități de creștere în domeniul profesional;
  • 13 filiale;
  • 19 ani pe piața din RM;
  • o echipă prietenoasă;
  • șef loial.
Vă promitem un volum de lucru normal și un salariu avantajos!

Vă rugăm să expediați datele dvs. pe e-mail: diplom.md@list.ru cu specificarea postului dorit.

О компании

Diplom - лидер в Молдове по предоставлению профессиональных, качественных переводческих услуг. Осуществляем переводы документов и текстов с/на более 45 языков мира, услуги апостилирования и консульской легализации. Мы есть в каждом районе Кишинёва, а также в регионах Молдовы: Дрокия, Бельцы, Комрат, Кагул.

Бюро переводов Diplom – на одном языке со всем миром!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?