Опубликовано вчера

Agent vânzări/ Agent comercial

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Salonul Compliment își mărește echipa!

Din anul 2014 comercializăm textile și decorațiuni pentru interior. Suntem în căutarea unei persoane responsabile, capabile și dornice de a se autodezvolta în cadrul companiei în calitate de Agent comercial.

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, trebuie să îndeplinești următoarele condiții:

  • Experiență de lucru în vânzări minim 1 an, într-o funcție care presupune comunicare cu clienții;
  • Capacități de a promova produsele;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Permis auto categoria B;
  • Calități personale: abilități de comunicare și convingere, flexibilitate, spirit de inițiativă, responsabilitate, oriantare către realizarea obiectivelor.

Responsabilități principale:

  • Identificarea activă și constantă a noilor clienți;
  • Pregătirea ofertelor comerciale pentru clienți;
  • Stabilirea întâlnirilor și deplasarea la client pentru a prezenta produsele companiei;
  • Dezvoltarea unei relații de durată cu clienții;
  • Preluarea comenzilor de la clienții noi;
  • Monitorizarea îndeplinirii în termen și calitativ a comenzilor plasate;
  • Creșterea volumului de vînzări.

Compania asigură următoarele condiții de lucru:

  • Oferim un salariu motivant;
  • Program de lucru: luni-vineri de la 9.00 la 18.00 cu pauză de prânz, sâmbătă de la 9:00 la 14:00;
  • Automobil din partea companiei, utilizat în timpul orelor de lucru pentru deplasarea către sediul clientului;
  • Concediu de odihnă și concediu medical;
  • Posibilități de promovare în funcție.

Dacă citind cu atenție acest anunț, ai realizat că acesta este jobul pe care ți-l dorești, expediază CV-ul tău la adresa de email compliment.deco@gmail.com
sau contactează-ne la numărul de telefon +[показать номер]373 78 208 888.

Отправить резюме

О компании

Compania Logitrans MV SRL își desfășoară activitatea cu succes pe piața Republicii Moldova din anul 2014. Aceasta este una din cele mai mari și longevive companii din domeniul Comerțului cu textile și decorațiuni pentru interior. Iar echipa de angajați, fiind una dinamică și cu tendința spre perfecțiune, este motorul și motivul principal al succesului companiei.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?