Опубликовано вчера

Agent imobiliar

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Responsabilități

  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți interesați de vânzare, achiziție sau închiriere de bunurilor imobile;
  • Prezentarea și promovarea proprietăților în mod profesionist și convingător;
  • Consilierea clienților în procesul de achiziție sau vânzare a bunurilor imobile;
  • Negocierea și încheierea tranzacțiilor imobiliare;
  • Crearea și menținerea unei rețele extinse de contacte în domeniul imobiliar;
  • Monitorizarea pieței imobiliare pentru a identifica tendințele și oportunitățile noi.

Cerințe

  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul imobiliar;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune;
  • Flexibilitate și capacitatea de a se adapta la schimbări în industria imobiliară;
  • Permis de conducere și mașină proprie este avantaj;

Beneficii

  • Oficiu spatios, moders în centru orasului (Ștefan cel Mare 6);
  • Echipă extraordinară și profesionistă;
  • Comisioane competitive și bonusuri în funcție de performanță;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
  • Suport și resurse pentru a-ți dezvolta rețeaua de clienți și abilitățile de vânzare.
  • Locuri de parcare.

О компании

"G Partners Invest” SRL – Профессиональная компания занимающаяся недвижимости на качественном уровне, специализурующаяся в комплексных услугах на рынке недвижимости Республики Молдовы, нам можно доверять так как:

  • Неописуемо большой опыт;
  • Глубокие познания в этой сфере;
  • Инструменты повышения эффективности;
  • Современные техники развития;
  • Просторный и оборудованный офис.

С помощью вышеперечисленного мы готовим, обучаем, курируем, поддерживаем экспертов по недвижимости, стремящихся предлагать профессиональные и безопасные услуги, предлагая лучшие решения потенциальным потребителям.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, bd. Stefan cel Mare si Sfint, 6
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?