Недавно опубликовано

Croitoreasa/cusatoreasa

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Paturi.md te invită în echipă. Suntem o companie ce produce paturi și saltele, iar la moment suntem în căutare de o persoană pentru a coase husele saltelelor, pernelor.

Ne va face o mare plăcere să te avem în echipa noastră.
Lucrul nu este greu și se învață rapid!

Cerințe:

  • Punctualitate
  • Responsabilitate

Oferim:

  • Instruire completă până la învățarea procesului de lucru;
  • Pachet social;
  • Salariu plătit la timp;
  • Regim de muncă: 9:00-18:00, cu pauză de masă;
  • Bucătărie, vestiar, duș + condiții foarte bune de lucru;
  • Ne aflăm în Chișinău, zonă de lucru comodă, transport public.

Așteptăm CV-ul tău sau apel direct la numărul [показать номер]069703245.
Persoana de contact: Ion
E-mail: paturi.md@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Calea Moșilor, 38
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?