Опубликовано сегодня

Cusătoreasă

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutare de o colegă CUSĂTOREASĂ, profesionistă în arta creației vestimentare, pentru a se alătura echipei L E F R È.

Dacă ești pasionată de frumos,ești atentă la detalii, ai experiență în cusut și finisaje, atunci te așteptăm cu mare drag în echipa noastră.

Avem condiții plăcute de lucru, ca tu să te dezvolți și să crești professional și nu doar.

Adresa noastră: Botanica. Bd Decebal 23/1

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Bd Decebal 23/1, JUMBO
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?