Опубликовано вчера

Cusător/ Cusătoreasă

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Яловены

Описание вакансии

Fabrica de confecții TEMELIA din or. Ialoveni, este în căutare de cusătorese iscusite.

  • Transportul către fabrică este asigurat și compensat!
  • Angajare și pachet social deplin!
  • Salariu bine plătit și la timp!
  • Cifre cuprinse între 7.000 și 12.000!
  • Condiții de lucru favorabile cu instruire si ghidare continuă!
  • Programe de dezvoltare pentru a crește în carieră!
  • Creștem împreună o echipă puternică!

 Cerințele noastre:

  • responsabilitate și seriozitate,
  • capacitatea rapidă de adaptare.
  • calitate și dorința de a munci sârguincios,
  • experiența minim 1 an,

 Grafic de lucru: luni- vineri, de la 8:00 la 17:00 cu pauza de masa.

Sună la [показать номер]06560025 și hai să discutăm toate detaliile!

Ключевые навыки
cunostinte in domeniul industriei usoare seriozitate cunoasterea tehnicii de lucru la masina de cusut

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Яловены, str. Gagarin, 1
Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?