Опубликовано вчера

Depozitar

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Firma importatoare și distribuitoare de produse chimice caută candidat în funcția de Depozitar.

Responsabilități:

  • Pregătirea comenzilor către distribuitori;
  • Incarcarea/eliberarea marfei la client din depozit;
  • Recepția mărfii si participarea la descărcare;
  • Verificarea și participarea la realizarea inventărelor în depozit.

Cerințe:

  • experiența ca depozitar constituie un avantaj;
  • dornic de a munci;
  • apt de muncă fizică;
  • energic, muncitor.

Cunoștinte:

  • de utilizare a stivuitorului (utilaje de încărcare) – constituie un avantaj;
  • de utilizare a cântarului electronic;
  • cunoașterea limbii române.

Oferim:

  • salariu poate fi modificat în dependență de atitudinea și dorință de a munci;
  • posibilitatea de a crește în funcție și salariu;
  • instruire.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa victoria@bolleblu.md
Sau sunati la nr mob.: [показать номер]068430575.

Отправить резюме

О компании

Viorica, o companie modernă, care ocupă ferm poziția de lider producător de produse cosmetice și parfumerie din Republica Moldova, este în căutare de colaboratori.

Viorica se dezvoltă rapid și este în permanentă căutare de personal calificat în toate departamentele, de la producere la vânzări, de la testarea calității produselor până la promovare și export.
Dacă împărtășești valorile noastre și îți dorești o carieră într-o companie dinamică, vom fi bucuroși să faci parte din colectivul nostru. Alege una dintre pozițiile vacante și trimite-ne CV-ul tău acum.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?