Опубликовано сегодня

Magaziner (Depozitar) la NANU Market Telecentru / Botanica

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв, Телецентр

Описание вакансии

Cerinte față de candidat:
  • Persoană aptă pentru munca fizică;
  • Bine organizat, responsabil, punctual,
  • Experiență în lucru cu stivuitorul - constituie un avantaj.
Responsabilitați
  • Asigură gestiunea fizică a stocului de marfă,
  • Va lucra cu stocurile de marfă de la depozit;
  • Va participa la încărcarea / descărcarea mărfurilor în timpul proceselor de primire-predare;
  • Va recepționa cantitatea și calitatea mărfurilor;
  • Va menține ordinea la depozit;
  • Va aranja şi organiza marfa la depozit;
  • Gestionarea personalului in subordine.
Beneficii:
  • Angajare oficială cu pachet social deplin;
  • Salariu decent;
Locul de muncă: or. Chişinău, str. Grenoble 1.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md.
Telefon[показать номер]062 193 193 / [показать номер]069 895 475.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

О компании

Компания NANU существует на рынке Республики Молдова уже более 16 летявляясь 100% местным бизнесом. В сети магазинов Nanu Market можно найти товары для строительства и ремонта, которые подойдут как профессионалам, так и мастерам-любителям.

Сеть магазинов NANU Market предлагает огромный спектр товаров самых разнообразных категорий: строительство, инструменты, сад, электротовары, сантехника, интерьер, отопление и водоснабжение, дом и кухня, подарки и украшения.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Grenoble, 1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?