Недавно опубликовано

Director Vanzari Lichior Nucata

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui nou coleg, creativ și pasionat pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Manager Vânzări a brandului Nucata. Dacă îți dorești să fii parte dintr-o echipă tânără, să ai oportunitatea de a contribui la dezvoltarea și consolidarea poziție noastre pe piața locală și internațională, atunci această poziție este potrivită pentru tine.

Responsabilități:

  • Implementarea strategiilor de brand pentru a consolida și promova identitatea Nucata - Pomul Regal.
  • Folosirea materialelor de branding, sloganuri, materiale de marketing și alte elemente vizuale.
  • Colaborarea cu echipele interne pentru a asigura coerența și consistența mesajelor de brand în toate canalele de comunicare.
  • Menținerea cunoștințelor actualizate cu privire la tendințele și evoluțiile din industrie.
  • Participarea la evenimente promotionale

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzari în domeniul băuturilor alcoolice.
  • Experiență de colaborare cu HoReCa.
  • Abilități  de comunicare verbală și scrisă.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe proiecte simultan.
  • Abilități de negociere și convingere.
  • Atitudine proactivă și capacitatea de a gândi critic și creativ.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă talentată și dinamică.
  • Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru stimulativ și colaborativ.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.
  • Program flexibil

Dacă ești motivat, creativ și dornic să contribui la construirea și consolidarea unei mărci de succes, trimite-ne CV-ul tău  la adresa de email [info@pomulregal.com]. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Nota: Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Banulescu Bodoni 4
Телефон:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?