Опубликовано вчера

Receptioner

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
14 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Констанца, За границей, Румыния

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experienta anterioara in domeniul receptiei
  • Abilitati de comunicare si prezentare

Condiții de muncă:

  • Salariul 700 EURO
  • Program in ture 2 zile cu 2 zile libere
  • Cazarea si masa sunt asigurate de catre angajator
  • Contract individual de munca pe perioada determinata

Responsabilități:

  • Primirea si inregistrarea oaspetilor
  • Gestionarea rezervarilor
  • Asigurarea unui proces eficient de check – in si check - out
  • Gestionarea platilor

Pentru alte detalii imi puteti scrie la numarul de WhatsApp +[показать номер]40 792 877 649

О компании

Sunt o companie de recrutare , cautam personal specializat in domeniul horeca (restaurante) , personal casnic (bone, menajere) , in constructii.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Румыния, Constanta, Jupiter
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?