Опубликовано вчера

Antrenoare/Antrenor de gimnastica pentru copii, Hîncești

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
13 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Телецентр, Хынчешты, Яловены

Описание вакансии

Clientul Nostru Asociația centrelor de sport pentru copii, angajează antrenor pentru copii.

Cerințe:

  • Să aibă experiență în domeniul sportului (spre exemplu: ca profesoară de educație fizică la școli sportive, licee, gimnazii; ca kinetoterapeut; ca antrenoare de fitnes în sălile sportive, dansatoare)
  • Să fie persoana autoritară, responsabilă, disciplinată, cu atitudine!

Condițiile de lucru:

  • Grafic luni-vineri de la 15:00 - 19:00
  • Salariu oficial achitat la timp.

Email: hiring.of.staff1@gmail.com

Ключевые навыки
Soluționarea problemelor Etica în muncă Empatie Time Management

Преимущества

Рабочая форма

О компании

Compania Talent Select SRL este o echipă de tineri care oferă servicii de recrutarea personalului de orice nivel. De la personalul liniar pînă la TOP management.

Servicii de perfectarea documentației ce ține cadre, oformarea dosarelor personale ale angajaților și a altor documente opționale și/sau la cererea Clientului.

Servicii de gamificație pentru Departamentele de Vînzări.

Valorile Noastre sunt:

Empatia - Angajăm personal și muncitori ca și cum am angaja nu pentru Client, dar pentru compania proprie.

Calitatea - fiecare candidat la maxim se potrivește cerințelor și așteptărilor Clientului.

Cît mai Eco- în acțiunile și activitățile Noastre după posibilitate, încercăm să reducem consumul de hîrtie.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Хынчешты
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?