Опубликовано вчера

Operator în parc de distracții pentru copii

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui operator în parcul de distracții pentru copii de la Valea Morilor!

Cautăm o persoană responsabilă, amabilă, atentă, careia îi place să intercaționeze cu copiii și să reacționeze la solicările lor cu răbdare. Experiența nu este necesară.

Responsabilități:

  • Operațiuni la casa cu bilete;
  • Păstrarea ordinii pe teritoriul parcului de distracții;
  • Să asigure siguranța clienților ( mai multe detalii vă spunem la telefon).

Condiții de muncă:

  • Salariu este negociabil - între 10000și 12000 MDL ( Se achită de 2 ori în lună);
  • Grafic de muncă în ture;

Acceptăm și studenți după orele amiezii, inclusiv și în weekend!

Pentru detalii vă rugăm să ne contactați la acest nr. de tel.: [показать номер]060579048

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?