Недавно опубликовано

Hostess

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Comunicare fluentă și dispoziție bună;
  • Dorință de a învăța și acumula cunoștințe noi.

Condiții de muncă:

  • Salariu motivant (salariu fix);
  • Prânz cald (gratuit) în restaurant;
  • Instruire în restaurant de către cei mai competenți manageri;
  • Creștere profesională (poți ajunge manager de restaurant);
  • Lucru într-o echipă tânară și prietenoasă!.

Responsabilități:

  • Pregătirea restaurantului pentru primirea oaspeților noștri dragi (verificarea telefoanelor de lucru, rezervărilor);
  • Întâmpinarea și conducerea oaspeților la măsuțe, cu bună dispoziție și amabilitate;
  • Preluarea apelurilor telefonice;
  • Petrecerea oaspeților care au petrecut timpul în restaurant, urarea unei zile/seri frumoase!
  • Creearea unei atmosfere ospitaliere

Sună acum la numărul de telefon: [показать номер]079438009.
Dacă nu ai un CV apelează-ne și discutăm!

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Dumitru Rîșcanu, 7/1
Телефон:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?