Недавно опубликовано

JUNIOR ASSISTANT | HOSTESS

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:
- recepționarea și redirecționarea apelurilor telefonice;
- întâmpinarea oaspeților și direcționarea în birou;
- preluarea rezervărilor și gestionarea eficientă și în timp util a oaspeților;
- organizarea, înregistrarea și repartizarea corespondenței, documentelor primite și emise;
- redirecționarea fluxului de informații persoanelor competente din companie;
- corespondența cu clienții și parteneri, acordarea informațiilor necesare despre serviciile companiei;
- alte sarcini aferente funcției, conform protocolului de lucru parvenite de la director.

Cerințe:
- punctualitate, inițiativă, bun simț, responsabilitate, seriozitate, caracter pozitiv;
- confidențialitate;
- cunoștințe de operare PC (Excel, Word, Internet, etc), de utilizare a tehnicii de birou;
- cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă, limba engleză constituie avantaj;
- experiența în domeniul respectiv este un avantaj.

Beneficii:
- colectiv prietenos;
- implicarea în proiecte interesante;
- posibilitatea creșterii în carieră și extinderii;
- atmosferă de lucru creativă;
- salariu competitiv și sistem de bonusare;
- participarea la proiecte și evenimente de specialitate.

Expediază CV-ul la adresa hr@abandpartners.net">hr@abandpartners.net și hai să lucrăm împreună!
Отправить резюме

О компании

BUILDING BUSINESS STORIES

Existăm pentru a crea proiecte de arhitectură și design interior deosebite, pentru cei care cred că se poate realiza excelență. Biroul de Arhitectură și Design AB + Partners a fost fondat în 2015, de către arhitectul Alexandrin Buraga și a devenit în scurt timp recunoscut la nivel internațional. În activitatea noastră ne focusăm atenția pe solicitările clienților și oferim servicii de design interior, arhitectură, proiectare de cel mai înalt nivel. Arta și ingineria conlucrează în armonie în cadrul proiectelor noastre, pentru că știm că tot ce e creativ și unic este valoros.

500+ PROIECTE FINALIZATE
100+ CLIENȚII FERICIȚI
250K+ m.p. PROIECTAȚI

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?