Опубликовано вчера

Office Manager

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Suntem în căutarea unei persoane extraordinare pentru a ocupa poziția de Office Manager - Asistent Directorîn echipa noastră dinamică. Căutăm un lider eficient, cu abilități organizatorice remarcabile și o atitudine proactivă.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în administrarea biroului sau rol similar.
  • Abilități excelente de organizare și rezolvare a problemelor.
  • Inițiativă și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.

Responsabilități:

  • Coordonarea eficientă a activităților administrative pentru asigurarea unui mediu de lucru productiv.
  • Sprijinirea directorului în gestionarea agendelor, calendarului și a sarcinilor administrative.
  • Implementarea și menținerea procedurilor interne pentru optimizarea operațiunilor biroului.
  • Asigurarea unei comunicări transparente și eficiente între echipe și departamente.
Beneficii:
  • Pachet Salarial Competitiv: Oferim un pachet salarial atractiv, reflectând angajamentul și contribuția ta la succesul echipei
  • Ambianță Confortabilă de Lucru: Încurajăm o atmosferă de lucru plăcută și relaxată, unde colaborarea și relațiile interpersonale sunt esențiale
  • Perspective de Dezvoltare Profesională: Oferim posibilități clare de creștere în carieră și încurajăm dezvoltarea profesională prin programe de formare și instruire adaptate nevoilor tal
  • Prânz, ceai și cafea:  asigurate din patea companiei
Program de lucru: Luni - Vineri: 09.00- 18:00.

Преимущества

Мобильный телефон

Удаленная работа

Кофе / чай / снеки

Талоны на питание

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Подарки на разные случаи жизни

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

О компании

Compania NovaPorta s-a lansat în 2007 pe piața Republicii Moldova și de 14 ani suntem mai deschiși cu fiecare ușă. NovaPorta este cel mai mare importator direct și dealer exclusiv al celor mai renumite companii producatoare de usi exterioare și interioare din Ucraina și Rusia.
La moment suntem lideri pe piața locala având 13 showroom-uri în Republica Moldova. Ne dezvoltăm rapid pe piata locala și avem drept scopextinderea pe întreg teritoriul Republicii Moldova.
Toate ușile NovaPorta corespund ultimelor tendințe începând cu segmentul econom până la premium .
Suntem deschiși spre parteneriate de lungă durată deoarece ușile pe care le comercializăm mereu corespund ultimelor tendițe iar calitatea înaltă este demonstrată în timp.Toți specialiștii NovaPorta, 120 la număr sunt valoarea de bază a companiei! Fiecare membru din familia noastră este dornic, motivat de a urca noi trepte în carieră. Pentru că atmosfera de aici trezește entuziasm și motivație de a te dezvolta în continuu.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, Str. Uzinelor 11 W
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?