Опубликовано вчера

Director comercial

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
50 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Căutăm un lider proactiv cu o viziune strategică asupra creșterii vânzărilor, pentru o companie specializată în comercializarea sistemelor de securitate.

Îți propunem:

  • Salariu fix 50 000 lei + bonusuri de performanță;
  • Comision din profitul companiei;
  • Posibilitate de interacțiune și experiență într-o echipă internațională;
  • Dezvoltare profesională și personală prin cursuri și sesiuni de coaching;
  • Teambuildinguri și evenimente sociale pentru atmosferă proactivă și spirit de echipă;
  • Automobil de serviciu pentru deplasări confortabile;
  • Compensarea cheltuielilor de telefonie mobilă și activități sportive.

Te vei ocupa cu:

  • Elaborarea strategiei comerciale și planurilor de vânzări ale companiei;
  • Dezvoltarea și extinderea portofoliului de clienți;
  • Elaborarea sistemului de motivare KPI pentru departamentul de vânzări;
  • Analiza pieței și a concurenților în vederea adaptării strategiilor organizației;
  • Analiza și eficientizarea sortimentului de producție;
  • Gestionarea și motivarea echipei din subordine (12 persoane).

Așteptăm de la tine:

  • Experiență obligatorie într-o poziție similară minim 5 ani;
  • Studii superioare, preferabil în economie;
  • Abilități de operare în Power BI, cunoașterea 1C reprezintă un avantaj;
  • Abilități de leadership și orientare către rezultat;
  • Comunicare eficientă și abilități de negociere;
  • Flexibilitate și gândire proactivă.

Locație: str. Alexandru Hîjdeu, 66, Chișinău
Regim: Luni - vineri, de la 8:30 - 18:30

Dacă te regăsești în criteriile descrise, te invităm să aplici CV-ul la adresa
hc@dad.md iar noi ne vom asigura de programarea unui interviu.

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Абонемент в спортзал

Командировки

Бонусы и премии

Tренинги

О компании

Salutăm cu căldură pe toți cei în căutarea oportunităților profesionale

Suntem echipa DAD Human Capital, cei care descoperă potențialul din CV-ul tău și te ajută să-ți găsești jobul visurilor tale!

Transmite-ne CV-ul la adresa hc@dad.md și noi te ajutăm cu jobul potrivit pentru tine, suntem aici să identificăm și să conectăm talentele cu oportunitățile potrivite!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?