Опубликовано вчера

Controlor calitate

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Яловены

Описание вакансии

Ai abilități de lider și îți place controlul? Știi cum să impui cerințe si să păstrezi calitatea la nivel înalt? Vezi orice neajuns cu ochiul liber?

Fabrica de confecții TEMELIA din or. Ialoveni, este în căutare de controlor pentru verificarea calității produselor finite.

Condiții de muncă:

  • Transportul către fabrică este asigurat și compensat!
  • Angajare și pachet social deplin!
  • Salariu bine plătit și la timp! Cifre cuprinse între 10.000 și 12.000!
  • Condiții de lucru favorabile cu instruire si ghidare continuă!
  • Programe de dezvoltare pentru a crește în carieră!

Creștem împreună o echipă puternică!

Cerințele noastre:

  • seriozitate,
  • disponibilitatea de a învăța,
  • capacitatea rapidă de adaptare.

Grafic de lucru: luni- vineri, de la 8:00 la 17:00 cu pauza de masa.

Sună la [показать номер]06560025 sau la [показать номер]68686000 și hai să discutăm toate detaliile!

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Яловены, str. Gagarin, 1
Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?